Warsztaty “Times of Transition. Socio-economic changes in the post-imperial Mediterranean (4th-8th c. CE) na Uniwersytecie Warszawskim 17-18 października

Warsztaty Times of Transition. Socio-economic changes in the post-imperial Mediterranean (4th-8th c. CE)

organizowane przez Katharinę Rieger i Alexandra Sarantisa, pracowników naukowych Uniwersytetu Warszawskiego odbędą się 17 i 18 października 2022 roku na Wydziale Historii Uniwersytetu Warszawskiego.

W panelu dyskusyjnym weźmie udział dziewięciu prelegentów z Francji, Niemiec, Izraela, Polski, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Warsztaty mają formę otwartą. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy ze względów organizacyjnych o wysłanie krótkiego maila zgłoszeniowego na adres a.rieger@uw.edu.pl lub a.sarantis@uw.edu.pl do czwartku 13 października.

program warsztatów

abstrakty