Konkurs na stanowisko adiunkta (postdoc) w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”

Dziekan Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

Wybrany kandydat lub kandydatka będzie prowadzić badania w ramach Centrum Badań nad Cywilizacjami Starożytnymi / Centre for Research on Ancient Civilizations (CRAC),
łączącym historyków, archeologów, filologów klasycznych, prawników rzymskich, orientalistów i przedstawicieli innych dyscyplin, którzy zajmują się badaniami nad starożytnością na UW.

szczegóły ogłoszenia