Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

STAŁE FINANSOWANIE

Jednoroczne stanowiska dla postdoków

CRAC corocznie ogłasza konkurs na dwa roczne etaty dla postdoków. Ogłoszenia o aktualnie otwartych naborach i rozstrzygnięciach są publikowane w aktualnościach.

Małe Granty

Cztery razy w roku CRAC ogłasza konkurs na małe granty wspierające aktywność naukową i upowszechnianie wyników badań nad starożytnością. Wsparcie przeznaczone jest dla tych działań, które w punktowy, wymierny sposób przyczynią się do lepszej jakości badań i publikacji starożytniczych i umocnienia kontaktów zagranicznych oraz pozycji międzynarodowej UW. Informacje o kolejnych edycjach konkursu i laureatach są publikowane w aktualnościach.

Zakupy książek starożytniczych

CRAC przyjmuje wnioski o finansowanie zakupu książek starożytniczych, które są trudno dostępne w Warszawie Zgłoszenia mogą nadsyłać w trybie ciągłym pracownicy naukowi oraz doktoranci z Uniwersytetu Warszawskiego za pośrednictwem poczty CRAC: crac(at)uw.edu.pl. Regulamin zakupów oraz wniosek o finansowanie są dostępne tutaj.

Przyjazdy gości zagranicznych

Centrum dofinansowuje przyjazdy zagranicznych gości na seminaria organizowane na UW. Dofinansowanie w kwocie można przeznaczyć na podróż lub nocleg osoby, która wygłosi otwarty wykład lub referat w ramach stałego seminarium. Tematyka wystąpienia musi dotyczyć szeroko rozumianej starożytności. Szczegółowe informacje >>