Oferta pracy w projekcie NCN “Prawo w sieciach społecznych późnoantycznej Afrodito”

Nabór na stanowisko doktoranta (stypendysty) w projekcie badawczym NCN OPUS “Prawo w sieciach społecznych późnoantycznej Afrodito (2019/35/B/HS3/02301)” realizowanym na Wydziale Prawa i Administracji pod kierownictwem dr hab., prof. ucz. Marii Nowak.

Wymagania:

1. Status studenta, doktoranta lub uczestnika szkoły doktorskiej.
2. Potwierdzony dyplomem stopień magistra archeologii, historii albo filologii klasycznej.
3. Znajomość starożytnej greki i łaciny.
4. Znajomość języka angielskiego na poziome umożliwiającym prace w zespole.

Opis zadań:

1.  Analiza przydzielonych źródeł i pisemne opracowanie powierzonego tematu.
2.  Zaangażowanie czasowe: trzy dni w tygodniu (24 godziny) oraz uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach zespołowych (2 godziny w tygodniu).

Typ i edycja konkursu NCN: OPUS 18
Nazwa projektu: Prawo w sieciach społecznych późnoantycznej Afrodito (2019/35/B/HS3/02301)
Kierownik projektu: dr hab., prof. ucz. Maria Nowak
Termin składania ofert: 31.07.2023, 10:00
Forma składania ofert: mailowo
Warunki zatrudnienia: stypendium wypłacane co miesiąc przez okres przez okres 24 miesięce na podstawie umowy pomiędzy Jednostką a Stypendystą w kwocie 4000 brutto.
Termin rozpoczęcia realizacji zadań: 01.10.2023 r.

Dodatkowe informacje:

Zgłoszenie powinno zostać wysłane na adres m.nowak@wpia.uw.edu.pl zawierać:
1. życiorys
2. krótki list motywacyjny ze wskazaniem, od kiedy kandydat mógłby rozpocząć pracę, oraz wyliczeniem innych zobowiązań edukacyjnych i zawodowych wraz z wymiarem czasu na tydzień
3. kopię dyplomu magistra
4. zaświadczenie o statusie studenta, doktoranta lub uczestnika szkoły doktorskiej
5. podpisana klauzula dot. przetwarzania danych osobowych (do pobrania tutaj: link)

Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem.