Przeszłość ma przyszłość – Konferencja Wydziału Archeologii UW

W dniach 22-26 marca 2021 r. odbędzie się Konferencja Wydziału Archeologii UW pt. Przeszłość ma przyszłość! / The Past Has a Future!

Do organizacji sesji, warsztatów oraz zgłaszania posterów zaproszeni są w pierwszej kolejności pracownicy Wydziału Archeologii (szczegółowe informacje i terminy dostępne są na stronie wydziału). Do wygłoszenia referatów w sesjach, których wykaz zostanie opublikowany wkrótce, zaproszeni są natomiast także badacze z innych ośrodków.

Już teraz informujemy o sesji Rytuał, kult, modlitwa w sztuce i literaturze starożytnego Bliskiego Wschodu. Wstępną deklarację udziału należy zgłosić do 31 grudnia do prof. Doroty Ławeckiej: dorotalawecka(at)uw.edu.pl.