Rozstrzygnięcie jedenastej edycji Małych Grantów CRAC

Spieszymy z informacją o rozstrzygnięciu jedenastej edycji Małych Grantów CRAC!

Komisja przyznała dofinansowanie 3 projektom na łączną sumę 24 800 zł.

Lista nagrodzonych projektów:

1. Imitacje w starożytności i ich znaczenie gospodarczedr Paulina Komar, Wydział Historii;
  2. Udział w konferencji „Voiceless Writing? Epigrams, Performance, and Oral Poetry” organizowanej na Università di Bologna), z referatem pt. „Theatrical Echoes in Asclepiades 29 GP and Antipater of Sidon 7 GP”dr Katarzyna Pietruczuk, Instytut Filologii Klasycznej, Wydział Polonistyki;
  3. Afryka Północna w cieniu Rzymu: zagadnienia historii ptolemejskiej i rzymskiej Mauretanii i sąsiednich terenówprof. dr hab. Adam Łukaszewicz, Wydział Archeologii.

Serdecznie gratulujemy laureatom! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Małych Grantów!