Charitable Institutions for the Poor, the Sick, Foreigners and Pilgrims in the Late Antique Province of Arabia, wystąpienie Pauline Piraud-Fournet, 26 kwietnia, 16.45

Koordynator Seminarium Pierwszego Tysiąclecia  Archeologia świata późnego antyku i wczesnego średniowiecza (Wydział Archeologii UW) zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych na wystąpienie Pauline Piraud-Fournet (Paris 1 Panthéon-Sorbonne), Charitable Institutions for the Poor, the Sick, Foreigners and Pilgrims in the Late Antique Province of Arabia. Seminarium odbędzie się we wtorek 26 kwietnia 2022, o 16.45, w formie hybrydowej, w sali 206 Wydziału Archeologii oraz online: meet.google.com/kua-qjvn-dno.