Wykład „Alexandria and Rome: the Special Relationship”

11 kwietnia (poniedziałek) pod patronatem CRAC odbędzie się wykład prof. Christophera Howgego „Alexandria and Rome: the Special Relationship”.

Organizatorzy zapraszają na godz. 12.00 do s. 211 na Wydziale Archeologii (budynek Szkoły Głównej, kampus przy Krakowskim Przedmieściu). Możliwy jest również udział online (link do spotkania >>).

Wykład odbędzie się w ramach seminarium doktoranckiego z numizmatyki antycznej i jest finansowany ze środków Małego Grantu CRAC, przyznanego prof. Aleksandrowi Burschemu na projekt “Monety rzymskie poza granicami Cesarstwa”.